ANASAYFA

KURUMSAL

SERTİFİKALAR

FOTO GALERİ

İLETİŞİM

Kurumsal

  

   1978 yilinda Kara Tasimaciligi konusunda faaliyet göstermek üzere kurulan FIRMAMIZ Müsteri talepleri dogrultusunda yapilacak olan tasimalari kiralik araçlar ile organize etmis ,2006 yilindan itibaren mevcut piyasa sartlari ve tasimacilikta yasanan gelismeler neticesinde kendi araç filosunu kurmak üzere yatirimlara baslamistir.

 

      2011 yili itibari ile ÖZMAL olarak 20 araçlik filosu ve 30 kisilik deneyimli, uzman personeli ile yakin,orta ve uzak mesafede faaliyetlerine devam etmektedir.

 

      Devletimizin Tasimacilik sektöründe faaliyet gösterecek firmalardan talep ettigi ( R1 ) – (K1 ) – ( H1 ) belgelerinin tamamina sahip ve yaptigimiz tüm tasimalari mal bedelinden daha yüksek tutar ile teminat altina alarak sigortalamaktayiz.

 

      Araç yönlendirmeleri ve Kiralik araç temini faaliyetlerini Isikkent Kara Nakliyeciler sitesi ve Aliaga Fabrikalar bölgesindeki bürolarimiz ile saglayan firmamiz,mevcut araçlarimizin bakimi ve Depolama faaliyetlerini Aliaga’daki 22 dönümlük deposundan gerçeklestirmektedir.

     
     Kurumsallik çalismalarimiz neticesinde 2010 yili itibari ile ISO 9001 belgesi alarak,kaliteli hizmet ,müsteri beklentileri ve ihtiyaçlarini karsilamak üzere sürekli olarak kendimizi gelistirmeye devam etmekteyiz.

 
 <> Politikamız
 <> İnsan Kaynakları
 
MSN Online Destek almak için lütfen tıklayınız.
 

Tüm Hakkı Saklıdır © 2011 - Batısan Nakliyat KEOPS BİLİŞİM